Nasza Oferta

Nasza Oferta

Usługi

#westernhillproductionsusługioferta

Wideofilmowanie

Doświadczony Filmowiec/Kamerzysta wraz z profesionalnym sprzętem filmowym tj. kamery, objektywy, światła, audio, stabilizatory kamer i wiele innych. (stawka dzienna za 8h pracy)

#westernhillproductionsusługioferta

Montaż Filmów

Oferujemy profesjonalne usługi edycji i montażu filmów wideo, postprodukcji i animacji, aby Twój film wyróżniał się i docierał z przekazem do szerokiego grona odbiorców.

#westernhillproductionsusługioferta

Produkcja Filmów

Produkcja i Montaż Filmów: reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, biznesowych, sprzedażowych, instruktażowych, filmów na social media i wielu innych.

Vidi-Pro Logo PNG

Vidi-PRO

Filmy marketingowe dla twojego biznesu każdego miesiąca. Filmy reklamowe, relacje social media, filmy promocyjne, sprzedażowe i wiele innych.

Wysokiej jakości profesjonalne filmy dla twojej firmy lub marki co miesiąc!

animated screanshot

Animacje 2D & 3D

Ożyw swoje pomysły dzięki animacjom 2D i Whiteboard, pobudzaj zaangażowanie swoich potencjalnych klientów za pomocą animowanych filmów instruktażowych, Przedstaw w uproszczony sposób informacje o biznesie, produktach lub usługach.

wedding-gd9d947fcb_1920

Filmy Ślubne

Uwiecznianie wyjątkowych i niezapomnianych chwil w życiu ludzi jest tym, dla czego żyjemy. Jeśli planujesz swój wymarzony ślub i myślisz o wyjątkowej pamiątce jaką jest film ślubny? Skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj swój termin.

Kontakt

  • Dawid Jachym
  • info@westernhillproductions.pl
  • (+48) 881 082 304
  • 547 B Skrzyszów, 33-156.

© 2023 Copyright westernhillproductions.pl All rights reserved … © Wszystkie treści są własnością Dawid Jachym |  Western Hill Productions